KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873064
nr 1587 3064
Eva Schillberg
(1881-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kvinnoporträtt. Olja på duk, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:29:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Eva Schillberg
Läs mer om Eva Schillberg